Afro

AFRO SIVI BULAŞIK DETERJANI

Ön yıkama yapmadan bulaşık yıkanır mı sorusunun tek cevabıdır, “Afro varsa neden olmasın ?”

Afro inatçı yağları, kurumuş yemek artıklarını aktif maddelerin ve özel enzimlerin bir araya getirilerek oluşturulan eşsiz formülü ile yorulmadan, ovalamadan en önemlisi çok zaman harcamadan ferahlık katan kokuları ile cildinize zarar vermeden bulaşık yıkamayı keyifli hale getirir.

AFRO CAM TEMİZLEYİCİ

Özel aktif madde kullanılarak oluşturulan formül sayesinde parlak yüzey kirlerini tek seferde iz bırakmadan etkili bir şekilde temizler. Ayrıca banyo ve mutfak yüzeylerinin temizliğinde de istenilen hijyeni ve parlaklığı da kolayca sağlar.

Afro cam temizleyici ile her yer ışıl ışıl.


AFRO KREM DETERJAN

Hem hijyenin hem de ferah kokuların evimizden eksik olmasını istemeyiz. Bunun için tek ihtiyacımız özel formül ile geliştirilmiş ürünlerdir. Üstün performanslı Afro krem deterjan her zaman yanınızda. En zor lekeleri mikropartiküller içeriği ile kolayca yok eden Afro krem deterjan evinize uzun süreli ferahlık katar.

Afro krem deterjan ile eviniz hem ferah hem temiz.


AFRO TOZ DETERJAN

Temizlik ürünleri pazarına özel geliştirilmiş formülleri ile güçlü bir giriş yapan Afro bugün var olan kimliği ve mükemmel leke çıkarma performansı ile tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Çocuğumuzun oyun oynarken özenle giydirdiğimiz kıyafetinde leke olması biraz canımızı sıkar. Ya da yemek yerken en sevdiğimiz gömleğimize sıçrayan yağ lekesi keyfimizi kaçırır.

Acaba bu leke çıkar mı ? Ya da bu leke nasıl çıkacak dediğinizi duyar gibi olduk.
Evet aslında hak veriyoruz, inatçı lekelerle uğraşmak yorucu.

Ancak Afro’nun özel formülü sayesinde ovalayarak zaman kaybına sebep olan ve yoran inatçı lekelerle uğraşmak artık çok da zor değil. Kırlardan gelen taze çiçek kokuları ile birlikte, renklilerde canlılığı korurken, beyazlarda ise mükemmel parlaklığı kolayca elde edebilirsiniz. Afro varsa,lekelerden korkma…


AFRO ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI

Tüketicisine çamaşır yıkamayı eğlenceli hale getirmeyi ilke edinen Afro, çamaşırların dans edercesine narin ve yumuşak bir dokuya sahip olması için özel formül ile geliştirilmiştir ve eşsiz kokuları ile yumuşacık giysilerinizle kendinizi daha özel hissetmenizi sağlar.

Afro çamaşır yumuşatıcısı ile giysileriniz daha özel, size özel…

Hakkımızda

ALLTER GROUP DIŞ TİCARET; kurulduğu günden itibaren, hijyen ve kozmetik sektöründe kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiş olup; aktif , dinamik ve çözüm odaklı kadrosu ile hızla büyümektedir.

İletişim

Ordu Caddesi Kalaycı Şevki Sokak İstanbul Çarşısı No :26/91 Beyazıt / İstanbul

+ 90 212 458 91 27

info@alltergroup.com