Endüstriyel Temizlik

AFRO PLUS TOZ ÇAMAŞIR DETERJANI

Hastane ve otellerde kullanılan tekstil ürünlerinin temizliğine uygun toz çamaşır deterjanıdır. Enzimli ve yağ sökücü formülü ile inatçı lekelere karşı etkili formülü ile elde ve çamaşır makinesinde yıkamalar için uygundur. Her türlü pamuklu, pamuk – polyester karışımı çamaşırlarda istenilen sonucu kalıcı ve ferahlatan formülü ile tek seferde AFRO PLUS ile elde edebilirsiniz.

AFRO OKSİJEN BAZLI TOZ AĞARTICI

Özellikle hastane ve otellerde kullanılan tekstil ürünlerinin sanayi tip çamaşır makinesinde yıkanması için kullanmaya uygundur. Hem dezenfekte etme özelliği vardır hem de yüksek aktif oksijenli maddesi ile inatçı lekelerin anında yok olmasında ve tek seferde istenilen sonucu kolayca elde edilmesinde etkilidir.


AFRO PLUS ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI

AFRO PLUS ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI, endüstriyel hijyen konusunda inatçı lekelere karşı güçlü formülü ile her türlü tekstil ürünün yıpranmadan ve renklerin canlılığını koruyan AFRO PLUS toz çamaşır deterjanı ile birlikte kullanıldığında özel yoğunlaştırılmış formülü ile çamaşırlarda ipeksi bir doku ve ferah bir koku bırakır.


AFRO PLUS PLUS KİR,KAN VE LEKE SÖKÜCÜ

Suda düşük ısıda bile kolay çözünür olması, yağ ve kirlerin suda ki sertliğe rağmen yok olmasında etkilidir. Hassas ve yünlü çamaşırlarda da güvenle kullanılabilir. Çamaşırların dokusuna zarar vermeden renklerini korur ve parlatır.

Özellikle ağır kirlerin ve lekelerin yok olmasını sağlar. Her tür tekstil ürününde beyaz ve renkli çamaşır ayrımı yapmadan rahatça kullanılabilir. Tek başına kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir ve profesyonel çamaşır yıkama programlarına da uyum sağlar. Otel, hastahane ve restoranların çamaşırhanelerinde kullanmak için uygundur.


Hakkımızda

ALLTER GROUP DIŞ TİCARET; kurulduğu günden itibaren, hijyen ve kozmetik sektöründe kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiş olup; aktif , dinamik ve çözüm odaklı kadrosu ile hızla büyümektedir.

İletişim

Ordu Caddesi Kalaycı Şevki Sokak İstanbul Çarşısı No :26/91 Beyazıt / İstanbul

+ 90 212 458 91 27

info@alltergroup.com