Kurumsal

Hakkımızda

Allter Group Dış Ticaret Limited Şirketi; kurulduğu günden itibaren, hijyen ve kozmetik sektöründe kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiş olup; aktif , dinamik ve çözüm odaklı kadrosu ile hızla büyümektedir.

Üretim gücümüz, yenilenen teknoloji ve buna bağlı olarak uyguladığı inovasyonlarla, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, kalite odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile global ölçekte güvenilen bir kurum olmak hedeflerimizin önceliklerini oluşturmaktadır. Doğru pazarlama stratejileri , müşteri memnuniyeti , yeterli teknik donanıma, dünya görüşü ve en önemlisi de ticari etik anlayışına sahip olması Allter Group’un büyümesinde ve güvenilir bir yapıya sahip olmasında büyük önem taşımaktadır.

Marka değerini ve pazarda ki yerini kaliteye odaklanarak korumayı amaçlayan firmamız, gelişen teknoloji ve bilinçli ar- ge kadrosu ile uluslararası pazarda, kaliteli ve çevre dostu ürünleri ile dünya standartlarını yakalayarak istikrarlı şekilde büyümektedir.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ Faaliyet gösterdiği alanlarda, sahip olduğu markalarla dünyanın her yerinde, tüketicilere Türk markası olarak üstün nitelikli alternatif olmak.

Vizyonumuz

Allter Group, sağlam ve uzun soluklu bir büyüme için, evrensel ve standartlarda kalite ve hizmet sunarak , faaliyet gösterdiği alanda uluslararası beklentileri yüksek düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

ALLTER GROUP DIŞ TİCARET; kurulduğu günden itibaren, hijyen ve kozmetik sektöründe kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiş olup; aktif , dinamik ve çözüm odaklı kadrosu ile hızla büyümektedir.

İletişim

Ordu Caddesi Kalaycı Şevki Sokak İstanbul Çarşısı No :26/91 Beyazıt / İstanbul

+ 90 212 458 91 27

info@alltergroup.com